Speciality

Piano party

Piano party

9 000 Kč bez DPH

ONE-MAN-SHOW Radima Linharta
(pianista s největším repertoárem na světě, viz. Guinessova kniha rekordů).
 
Tento klavírista a zpěvák hraje zpaměti přes 3200 titulů (pro představu - přehrát celý repertoár bez přestávky bez opakování jediné skladby by zabralo téměř celý týden!). Diváci mají možnost si sami vybírat ze seznamu písní a skladeb z těchto žánrových okruhů: světové evergreeny (Beatles, Presley, Sinatra), české evergreeny (Semafor, Ježek, Matuška), populární klasika (Mozart, Bach), jazzové standardy (Gershwin, Ellington), muzikálové a filmové písně, lidová hudba z celého světa, country, rock'n'roll, swing, 30. léta, árie z oper a operet, populární písně české, americké, britské, francouzské, italské, španělské, ruské, norské, finské, švédské, japonské a jiné zpívané v češtině, angličtině, francouzštině, italštině a španělštině.
 
Guitar duo

Guitar duo

6 000 Kč bez DPH

Vhodné do menších i vysloveně malých prostor k dotvoření příjemné atmosféry při slavnostních večeřích, na vernisážích, apod. Muzikanti mohou reagovat lépe než reprodukovaná hudba na atmosféru akce a stavbou repertoáru, použitím znělek či fanfár dramaturgicky napomoci průběhu akce.
Repertoár dua nabízí klidné jazzové evergreeny i energičtější skladby s prvky flamenca.
 
Sinatra Revival

Sinatra Revival

30 000 - 60 000 Kč bez DPH

nabízí propracovanou hudebně vizuální show navozující autentickou atmosféru koncertů legendárního krále swingu Franka Sinatry.
 
V základním provedení show Sinatra Revival je možno volit mezi cca hodinovým nepřetržitým vystoupením nebo dvěma cca 40 min. bloky. V případě potřeby je možno udělat zmenšenou verzi - cca hodinové vystoupení bez tanečnic.
 
Cena:
- základní provedení 40 000 Kč
- bez tanečnic 30 000 Kč
- kompletní realizace včetně ozvučení a nasvícení 60 000 Kč
 
Více informací o kapele zde
 
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.