Klasická hudba

Smyčcový kvartet

Smyčcový kvartet

16 000 Kč bez DPH

Zvuk živých smyčcových nástrojů je nenahraditelný a dodává akci maximální prestiž. Komorní obsazení je vhodné pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Vystoupení může být pojato formou koncertu, ale kvartet může posloužit i pro vytvoření slavnostní atmosféry při rautech, na společenských či V.I.P. akcích. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 
Nová komorní harmonie

Nová komorní harmonie

12 000 - 20 000 Kč bez DPH

Soubor s dlouholetým působením a širokým repertoárem od renesance, baroka, klasicismu přes romantiky až po skladby 20.století je schopen sestavit koncert podle přání pořadatele. Soubor vystupuje na samostatných koncertech i při nejrůznějších příležitostech jako jsou zámecké slavnosti, bankety, hostiny atd. Spolupracuje s řadou sólistů – zpěváků. Obsazení příčná flétna, kytara, bassklarinet + případní hosté dle záměru akce.
 
Pianista

Pianista

5 000 Kč bez DPH

Vystoupení sólového pianisty doporučujeme pouze tam, kde je k dispozici kvalitní klavír či pianino. Nahrazení akustického nástroje elektronickými klávesovými nástroji je sice možné, ale zejména v sólovém provedení nedodává akci patřičný lesk. Naproti tomu v komorním prostředí s kvalitním nástrojem má vystoupení pianisty své místo a dokáže dokreslit atmosféru na nejrůznějších akcích. Hodí se zejména tam, kde hudba nemá rušit osobní jednání klientů a pomáhá navodit přátelskou či slavnostní atmosféru.
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.