Rock

Rocková hudba je poměrně mladý žánr, jehož masový rozmach byl významně podpořen rozvojem nahrávacího průmyslu. Za dobu existence žánru se řada skladeb stala klasikou, ale díky existujícím nahrávkám původních interpretů je v posluchačích zakořeněna představa o konkrétním zvuku původních verzí. Kvalitní interpretace rockových skladeb je proto podmíněna poměrně vysokými nároky na technické zajištění vystoupení i na schopnost hudebníků napodobit originál. V tomto žánru existuje řada revivalových kapel, které se snaží přesně dodržovat postupy svých vzorů a jejich repertoár je pak pochopitelně omezen pouze na repertoár konkrétních interpretů. Existují i kapely, které mají širší záběr a jsou schopny předvést program plný největších hitů, avšak tato pestrost je vykoupena nutností určitých úprav původních verzí a vzdálení se od originálu.
 
 
Ozzy Osbourne Revival

Ozzy Osbourne Revival

25 000 Kč bez DPH

Autenticky znějící revivalová skupina vizuálně i zvukově věrně napodobující strhující vystoupení tohoto slavného rockového zpěváka. Skupina je náročná na technické zabezpečení produkce, k upřesnění technických požadavků nás neváhejte kontaktovat.
 
Rock Revival Band

Rock Revival Band

20 000 Kč bez DPH

Rocková skupina se širokým repertoárem největších hitů od počátků rock n` rollu po současnost. Skupina je náročná na technické zabezpečení produkce, k upřesnění technických požadavků nás neváhejte kontaktovat.
 
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.