Jazz

Guitar duo

Guitar duo

6 000 Kč bez DPH

Vhodné do menších i vysloveně malých prostor k dotvoření příjemné atmosféry při slavnostních večeřích, na vernisážích, apod. Muzikanti mohou reagovat lépe než reprodukovaná hudba na atmosféru akce a stavbou repertoáru, použitím znělek či fanfár dramaturgicky napomoci průběhu akce.
Repertoár dua nabízí klidné jazzové evergreeny i energičtější skladby s prvky flamenca.
 
Jazztet Prague

Jazztet Prague

14 000 Kč bez DPH

Jazztet Prague vznikl v roce 1999 a za dobu jeho existence jím prošla řada muzikantů etablovaných na dnešní české hudební scéně. Repertoár skupiny tvoří jazzové standardy i vlastní skladby a Jazztet se také nebojí sáhnout hlouběji do historie jazzu než je u současných kapel zvykem. Vždy se však snaží jít cestou vlastního, osobitého způsobu interpretace a pokouší se vkusně kombinovat odkaz zakladatelů jazzu s moderním zvukem a postupy.
 
Více o kapele zde
 
Jazz Spirit

Jazz Spirit

10 000 - 20 000 Kč bez DPH

Repertoár kapely tvoří evergreeny všech jazzových etap v nových, neotřelých aranžmá. Jazz Spirit vyhoví jak náročným jazzovým posluchačům, tak potěší i ucho laika a jistě splní vaše představy ať v jazzovém klubu či na společenské párty.
Nástrojové obsazení skupiny a výběr repertoáru je možné upravit dle typu akce a požadavků klienta.
 
Možnosti nástrojového obsazení a žánrového zaměření skupiny zde
 
Více informací o kapele zde
 
Sinatra Revival

Sinatra Revival

30 000 - 60 000 Kč bez DPH

nabízí propracovanou hudebně vizuální show navozující autentickou atmosféru koncertů legendárního krále swingu Franka Sinatry.
 
V základním provedení show Sinatra Revival je možno volit mezi cca hodinovým nepřetržitým vystoupením nebo dvěma cca 40 min. bloky. V případě potřeby je možno udělat zmenšenou verzi - cca hodinové vystoupení bez tanečnic.
 
Cena:
- základní provedení 40 000 Kč
- bez tanečnic 30 000 Kč
- kompletní realizace včetně ozvučení a nasvícení 60 000 Kč
 
Více informací o kapele zde
 
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.