K těmto účelům je vhodné spíše menší, instrumentální těleso, nejlépe kvartet či trio, případně samotný pianista. Z nabízených žánrů jsou k podobným účelům nejvhodnější
 
Jazzové žánry

Mainstream jazz

Tento termín zahrnuje velmi široké spektrum jazzových stylů, ale v podstatě se jedná o jakýsi „jazzový pop“. Jde o soudobý styl kde hráči vycházejí z principů, které byly položeny zejména v éře swingu, be bopu a tradičního jazzu, avšak nesnaží se nijak kopírovat dobový projev zakladatelů těchto žánrů. Tento styl není svázán žádným konkrétním nástrojovým obsazením kapely.
 
Jazztet Prague

Jazztet Prague

14 000 Kč bez DPH

Jazztet Prague vznikl v roce 1999 a za dobu jeho existence jím prošla řada muzikantů etablovaných na dnešní české hudební scéně. Repertoár skupiny tvoří jazzové standardy i vlastní skladby a Jazztet se také nebojí sáhnout hlouběji do historie jazzu než je u současných kapel zvykem. Vždy se však snaží jít cestou vlastního, osobitého způsobu interpretace a pokouší se vkusně kombinovat odkaz zakladatelů jazzu s moderním zvukem a postupy.
 
Více o kapele zde
 
Guitar duo

Guitar duo

6 000 Kč bez DPH

Vhodné do menších i vysloveně malých prostor k dotvoření příjemné atmosféry při slavnostních večeřích, na vernisážích, apod. Muzikanti mohou reagovat lépe než reprodukovaná hudba na atmosféru akce a stavbou repertoáru, použitím znělek či fanfár dramaturgicky napomoci průběhu akce.
Repertoár dua nabízí klidné jazzové evergreeny i energičtější skladby s prvky flamenca.
 
Jazz trio

Jazz trio

10 000 Kč bez DPH

Komorní instrumentální skupina vhodná pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Hodí se zejména na akcích kde hudba nemá rušit osobní jednání klientů a pomáhá navodit přátelskou atmosféru. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 
Jazz kvartet

Jazz kvartet

12 000 Kč bez DPH

Komorní instrumentální skupina vhodná pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Hodí se zejména na akcích, kde hudba nemá rušit osobní jednání klientů a pomáhá navodit přátelskou atmosféru. Toto seskupení umožňuje více variant nástrojového obsazení, zvuk kapely je pestřejší než u tria, v případě obsazení kompletní rytmiky může hrát i k tanci. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 

 

Swing

Swingová hudba zažívala svůj zlatý věk v období před 2. světovou válkou. Vrcholem tohoto žánru byly big bandy Counta Basieho, Bennyho Goodmanna, Harryho Jamese, Glenna Millera a dalších. To však neznamená, že by swing nemohla hrát i menší kapela. Tato hudba byla před nástupem rock `n rollu tak populární, že se hrála doslova na každém rohu v jakémkoliv myslitelném nástrojovém obsazení. V poválečném období navíc došlo z existenčních důvodů k rozpuštění většiny slavných bigbandů a jejich hráči se rozptýlili do řady menších kapel, které výraznou měrou ovlivnili další vývoj jazzové hudby. Velmi často používanými nástroji byli trumpeta, saxofon a kytara.
 
Swing komorní

Swing komorní

12 000 Kč bez DPH

Komorní instrumentální skupina vhodná pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Hodí se zejména na akcích kde hudba nemá rušit osobní jednání klientů a pomáhá navodit přátelskou atmosféru. Toto seskupení umožňuje více variant nástrojového obsazení, v případě obsazení kompletní rytmiky může hrát i k tanci. Skupinu je možné doplnit i zpěvem, není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 

 
Klasická hudba
Smyčcový kvartet

Smyčcový kvartet

16 000 Kč bez DPH

Zvuk živých smyčcových nástrojů je nenahraditelný a dodává akci maximální prestiž. Komorní obsazení je vhodné pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Vystoupení může být pojato formou koncertu, ale kvartet může posloužit i pro vytvoření slavnostní atmosféry při rautech, na společenských či V.I.P. akcích. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 
Nová komorní harmonie

Nová komorní harmonie

12 000 - 20 000 Kč bez DPH

Soubor s dlouholetým působením a širokým repertoárem od renesance, baroka, klasicismu přes romantiky až po skladby 20.století je schopen sestavit koncert podle přání pořadatele. Soubor vystupuje na samostatných koncertech i při nejrůznějších příležitostech jako jsou zámecké slavnosti, bankety, hostiny atd. Spolupracuje s řadou sólistů – zpěváků. Obsazení příčná flétna, kytara, bassklarinet + případní hosté dle záměru akce.
 
Pianista

Pianista

5 000 Kč bez DPH

Vystoupení sólového pianisty doporučujeme pouze tam, kde je k dispozici kvalitní klavír či pianino. Nahrazení akustického nástroje elektronickými klávesovými nástroji je sice možné, ale zejména v sólovém provedení nedodává akci patřičný lesk. Naproti tomu v komorním prostředí s kvalitním nástrojem má vystoupení pianisty své místo a dokáže dokreslit atmosféru na nejrůznějších akcích. Hodí se zejména tam, kde hudba nemá rušit osobní jednání klientů a pomáhá navodit přátelskou či slavnostní atmosféru.

 
- neváhejte nás kontaktovat
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.