Na podobných akcích můžeme kromě standardních, časem prověřených žánrů využít i modernější styly klubového charakteru. Publikum bývá ochotné k aktivnější zábavě, je proto vhodné použít hudbu, která není jen zvukovou kulisou, ale láká k poslechu či k tanci. Z nabízených žánrů jsou vhodné zejména
 
Rock
Rocková hudba je poměrně mladý žánr, jehož masový rozmach byl významně podpořen rozvojem nahrávacího průmyslu. Za dobu existence žánru se řada skladeb stala klasikou, ale díky existujícím nahrávkám původních interpretů je v posluchačích zakořeněna představa o konkrétním zvuku původních verzí. Kvalitní interpretace rockových skladeb je proto podmíněna poměrně vysokými nároky na technické zajištění vystoupení i na schopnost hudebníků napodobit originál. V tomto žánru existuje řada revivalových kapel, které se snaží přesně dodržovat postupy svých vzorů a jejich repertoár je pak pochopitelně omezen pouze na repertoár konkrétních interpretů. Existují i kapely, které mají širší záběr a jsou schopny předvést program plný největších hitů, avšak tato pestrost je vykoupena nutností určitých úprav původních verzí a vzdálení se od originálu.
 
Ozzy Osbourne Revival

Ozzy Osbourne Revival

25 000 Kč bez DPH

Autenticky znějící revivalová skupina vizuálně i zvukově věrně napodobující strhující vystoupení tohoto slavného rockového zpěváka. Skupina je náročná na technické zabezpečení produkce, k upřesnění technických požadavků nás neváhejte kontaktovat.
 
Rock Revival Band

Rock Revival Band

20 000 Kč bez DPH

Rocková skupina se širokým repertoárem největších hitů od počátků rock n` rollu po současnost. Skupina je náročná na technické zabezpečení produkce, k upřesnění technických požadavků nás neváhejte kontaktovat.
 

 
Latino
Latinsko-americkou hudbu můžeme charakterizovat jako hudbu národů střední a jižní Ameriky. Střetávají se v ní vlivy hudby původních obyvatel s vlivy hudebních, jazykových či náboženských tradic nových kolonizátorů. Největšími ohnisky utváření těchto žánrů je Kuba, Mexiko, Portoriko a Brazílie.
 
Atares

Atares

20 000 Kč bez DPH

Autenticky znějící skupina se širokým tradičním repertoárem z oblasti afrokubánských žánrů. Hodí se zejména na méně formální, stylové akce, spíše do prostor klubového charakteru.
 
LaLoba

LaLoba

20 000 Kč bez DPH

Skupina představující modernější přístup k interpretaci latinsko-americké hudby. Kromě standardních brazilských skladeb má na repertoáru i úpravy italských či portugalských lidových písní a současných popových hitů. Hodí se zejména na méně formální, stylové akce, spíše do prostor klubového charakteru.
 

 
Jazzové žánry

Mainstream jazz

Tento termín zahrnuje velmi široké spektrum jazzových stylů, ale v podstatě se jedná o jakýsi „jazzový pop“. Jde o soudobý styl kde hráči vycházejí z principů, které byly položeny zejména v éře swingu, be bopu a tradičního jazzu, avšak nesnaží se nijak kopírovat dobový projev zakladatelů těchto žánrů. Tento styl není svázán žádným konkrétním nástrojovým obsazením kapely.
 
Jazztet Prague

Jazztet Prague

14 000 Kč bez DPH

Jazztet Prague vznikl v roce 1999 a za dobu jeho existence jím prošla řada muzikantů etablovaných na dnešní české hudební scéně. Repertoár skupiny tvoří jazzové standardy i vlastní skladby a Jazztet se také nebojí sáhnout hlouběji do historie jazzu než je u současných kapel zvykem. Vždy se však snaží jít cestou vlastního, osobitého způsobu interpretace a pokouší se vkusně kombinovat odkaz zakladatelů jazzu s moderním zvukem a postupy.
 
Více o kapele zde
 
Jazz trio + zpěv

Jazz trio + zpěv

15 000 Kč bez DPH

Komorní skupina vhodná pro dokreslení atmosféry při nejrůznějších příležitostech. Oproti instrumentálním seskupením dokáže lépe upoutat pozornost posluchačů, dává akci větší lesk. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se i do malých prostor.
 
Jazz kvintet

Jazz kvintet

14 000 Kč bez DPH

Kapela se širokým uplatněním na akcích všeho druhu. Díky kompletní rytmice dokáže skupina lépe upoutat pozornost posluchačů, je vhodná i k tanci. Dokáže však hrát i velmi tiše a nerušit osobní jednání klientů. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se spíše do větších prostor.
 
Jazz kvintet + zpěv

Jazz kvintet + zpěv

20 000 Kč bez DPH

Kapela se širokým uplatněním na akcích všeho druhu. Oproti instrumentálním seskupením dokáže lépe upoutat pozornost posluchačů, dává akci větší lesk. Toto seskupení nabízí bohatý zvuk. Díky dechové sekci a kompletní rytmice je program pestrý, může hrát i hudbu k tanci. Skupina není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se spíše do větších prostor.
 

 

Swing

Swingová hudba zažívala svůj zlatý věk v období před 2.světovou válkou. Vrcholem tohoto žánru byly big bandy Counta Basieho, Bennyho Goodmanna, Harryho Jamese, Glenna Millera a dalších. To však neznamená, že by swing nemohla hrát i menší kapela. Tato hudba byla před nástupem rock `n rollu tak populární, že se hrála doslova na každém rohu v jakémkoliv myslitelném nástrojovém obsazení. V poválečném období navíc došlo z existenčních důvodů k rozpuštění většiny slavných bigbandů a jejich hráči se rozptýlili do řady menších kapel, které výraznou měrou ovlivnili další vývoj jazzové hudby. Velmi často používanými nástroji byli trumpeta, saxofon a kytara.
 
Swing band

Swing band

18 000 Kč bez DPH

Kapela se širokým uplatněním na akcích všeho druhu. Toto seskupení nabízí bohatý zvuk. Díky dechové sekci a kompletní rytmice je program pestrý, může hrát i hudbu k tanci. Skupinu je možné doplnit i zpěvem, není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se spíše do větších prostor.
 
Swing big band

Swing big band

40 000 - 60 000 Kč bez DPH

Kapela se širokým uplatněním na akcích všeho druhu. Toto seskupení nabízí bohatý zvuk. Díky dechové sekci a kompletní rytmice je program pestrý, může hrát i hudbu k tanci. Skupinu je možné doplnit i zpěvem, není náročná na technické zabezpečení produkce, hodí se spíše do větších prostor.
 
Sinatra Revival

Sinatra Revival

30 000 - 60 000 Kč bez DPH

nabízí propracovanou hudebně vizuální show navozující autentickou atmosféru koncertů legendárního krále swingu Franka Sinatry.
 
V základním provedení show Sinatra Revival je možno volit mezi cca hodinovým nepřetržitým vystoupením nebo dvěma cca 40 min. bloky. V případě potřeby je možno udělat zmenšenou verzi - cca hodinové vystoupení bez tanečnic.
 
Cena:
- základní provedení 40 000 Kč
- bez tanečnic 30 000 Kč
- kompletní realizace včetně ozvučení a nasvícení 60 000 Kč
 
Více informací o kapele zde
 

 
Lidová hudba
Cimbálová kapela

Cimbálová kapela

20 000 Kč bez DPH 
Klasická hudba
Nová komorní harmonie

Nová komorní harmonie

12 000 - 20 000 Kč bez DPH

Soubor s dlouholetým působením a širokým repertoárem od renesance, baroka, klasicismu přes romantiky až po skladby 20.století je schopen sestavit koncert podle přání pořadatele. Soubor vystupuje na samostatných koncertech i při nejrůznějších příležitostech jako jsou zámecké slavnosti, bankety, hostiny atd. Spolupracuje s řadou sólistů – zpěváků. Obsazení příčná flétna, kytara, bassklarinet + případní hosté dle záměru akce.
 

 
Kombinace žánrů
- neváhejte nás kontaktovat
V ceně je zahrnuto základní technické vybavení nutné k produkci, tzn. že v malém prostoru (cca do 100 lidí) není potřeba další zvuková aparatura.